+48 511 197 337
biuro@avemtec.pl

Realizacje

Avemtec - strony internetowe

Przedstawiamy Państwu kilka naszych przykładowych realizacji, którymi chcielibyśmy się pochwalić. Wszystkie stworzone przez nas projekty zostały zaakceptowane przez klientów i są zgodne z ich oczekiwaniami – bo tworzenie stron internetowych to nasza pasja.Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, więc nie mamy ściśle określonych przedziałów cenowych. Co za tym idzie staramy się dopasować ofertę do potrzeb każdego klienta.
Głęboko wierzymy w nasze standardy, dlatego już po dwóch dniach roboczych po decyzji o współpracy otrzymają Państwo wstępny projekt na który nanosimy poprawki według Państwa preferencji. Projekt uznajemy za zakończony w momencie w którym nie będą mieli Państwo już żadnych poprawek. 

Dodatkowo zapewniamy Państwu dostęp do panelu administracyjnego, gdzie w łatwy sposób można samodzielnie edytować treści lub zdjęcia.

tworzenie stron internetowych

W cenie oferujemy stronę funkcjonalną i logicznie uporządkowaną oraz łatwą do edycji. Tworzymy strony internetowe które są responsywne i które dobrze wyglądają na wszystkich urządzeniach. Gwarantujemy, że strona internetowa którą wykonamy będzie atrakcyjna dla oka i dla portfela.

Tworzenie stron internetowych wymaga odpowiedniego nakładu czasu, pracy i pieniędzy, jednak nie pozwolimy Państwu za długo czekać na efekty.

Zapraszamy do współpracy!

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami! Przejdź do zakładki kontakt.

Możesz znaleźć nas również na Facebooku!

Działamy na terenie miast: Rzeszów, Nowy Sącz, Gorlice, Grybów, Jasło i miast okolicznych oraz w całej Polsce!