+48 511 197 337
biuro@avemtec.pl

Strona internetowa – po co?

Avemtec - strony internetowe

Strona internetowa – po co?

Posiadanie strony internetowej jest obecnie rzeczą niemal niezbędną jeśli chcemy zwiększyć zasięg swoich usług i pozyskać nowych klientów. Znanym zabiegiem wśród klientów jest sprawdzenie firmy przed skorzystaniem z jej usług, więc firma powinna odpowiednio się zaprezentować i tutaj z pomocą przychodzi strona internetowa.

Według badań 84% konsumentów uważa, że firmy z własnymi witrynami są bardziej wiarygodne od tych, których w sieci nie znajdziemy. Ponadto 65% konsumentów twierdzi, że posiadanie adresu e-mail z domeny firmowej zwiększa atrakcyjność i wiarygodność w porównaniu do powszechnie dostępnych serwisów typu Poczta WP, Poczta Interia czy Gmail (badania z 2015r. firmy Versign).

strona internetowa

Strona internetowa może usprawnić kontakt z klientami poprzez formularz kontaktowy oraz czat online. Dodatkowo konsument ma możliwość zapoznania się z historią firmy, wachlarzem usług czy też dotychczasowych osiągnięć.
W łatwy sposób klient sprawdzi położenie firmy, godziny otwarcia oraz cennik oferowanych produktów i usług.

Dodatkowymi atutami posiadania witryny internetowej są:
a) dostępność 24 godziny na dobę,
b) brak ograniczenia co do ilości informacji prezentowanych odwiedzającym,
c) globalny zasięg pozwalający dotrzeć do klientów na całym świecie,
d) interaktywna metoda prezentacji.

Powiedzenie “Nie ma Cię w internecie – nie istniejesz” nie jest wcale przesadzone. Strona internetowa jest najlepszym narzędziem by to zmienić.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje.

Możesz znaleźć nas również na Facebooku.

 

No Comments

Add your comment